STARTUP WROCŁAW: EWOLUCJE – AMERICAN DREAM

14 czerwca w Kinie Nowe Horyzonty odbędzie się konferencja Startup Wrocław Ewolucje – American Dream. Jej głównymi prelegentami będą: Eveline Buchatskiy, inwestorka, mentorka i była dyrektorka Techstars w Bostonie oraz Karna Vishwas, ekspert firmy Google z Nowego Jorku.

Tegoroczny temat wydarzenia to ekspansja na rynek amerykański. W czasie konferencji wystąpią przedstawiciele wrocławskich startupów, które z sukcesem rozwijają się w USA, eksperci z amerykańskich firm działających w naszym mieście, a także prelegenci zza oceanu.

Sprzedaż biletów właśnie się rozpoczęła, kosztują one jedynie 15 zł.

KUP BILET NA KONFERENCJE STARTUP WROCŁAW: EWOLUCJE – AMERICAN DREAM

Startup Wrocław: Ewolucje. Pasja, ciężka praca, determinacja

ARAW jest organizatorem konferencji. Jej partnerem został Konsulat Generalny USA w Krakowie, partnerem merytorycznym firma KPMG, a sponsorami firmy: JLL, SDZLEGAL SCHINDHELM (sponsorzy srebrni) oraz Amazon (sponsor brązowy).

W czasie wydarzenia posłuchamy prelekcji przedstawicieli wrocławskich firm: Pawła Wieczyńskiego – prezesa PiLab/DataWalk, Piotra Śliwińskiego – współzałożyciela Explain Everything, oraz Andrzeja Jończyka – współzałożyciela VR Global.

Panel dyskusyjny poprowadzi moderator z firmy KPMG, a na początku i na końcu konferencji wystąpią goście specjalni z USA: Karna Vishvas (Google) oraz Eveline Buchatskiy (Techstars, One Way Ventrues).

POZNAJ PRELEGENTÓW KONFERENCJI STARTUP WROCŁAW: EWOLUCJE – AMERICAN DREAM 

Startup Wrocław: Ewolucje. Biznes i techologia

Karna Vishwas urodził się i dorastał w Indiach. W USA ukończył Duke University, pracował w firmie Honeywell w Arizonie oraz w startupie Teracent w Dolinie Krzemowej. Ten ostatni został przejęty przez firmę Google. Dziś Vishwas pełni w niej funkcję Global Head, Measurement & Attribution Services. Na co dzień Vishwas pracuje w Nowym Jorku.

Eveline Buchatskiy to partnerka zarządzająca w funduszu One Way Ventures oraz obecna mentorka, a wcześniej dyrektorka Techstars Boston – jednego z najlepszych akceleratorów dla startupów na świecie.

Buchatskiy pochodzi z Brazylii, a w swojej karierze pracowała także w Luksemburgu oraz rozwijała akcelerator Eastlabs na Ukrainie.

Konferencja Startup Wrocław: Ewolucje – American Dream rozpocznie się 14 czerwca o godz. 17.30. w kinie Nowe Horyzonty. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim

WSZYSTKO O STARTUP WROCŁAW: EWOLUCJE – AMERICAN DREAM

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia